🇬🇧 english

UMÓW SPOTKANIE

HISTORIA MARKI

Zostałem krawcem w nietypowy sposób – zaczynałem jako amator. Irytowało mnie, że kupowane w sklepie garnitury nie leżą na mnie, tak jak bym chciał. Zacząłem zgłębiać temat i zafascynował mnie świat krawiectwa miarowego. Przez kilka lat samodzielnie uczyłem się jak tradycyjnymi metodami uszyć dobrze leżącą marynarkę czy spodnie. Na kolejne próby zmarnowałem dziesiątki metrów materiału i setki godzin co czasem było bardzo frustrujące.

 

Kiedy już udawało mi się szyć nieźle wyglądające (jeszcze nie wykonane perfekcyjnie, ale już znacznie lepsze od tego, co mogłem kupić w sklepie) marynarki na siebie, zacząłem pokazywać je na forum butwbutonierce.pl (wtedy jeszcze bespoke.pl) i pojawiły się pierwsze pytania o szycie na zamówienie.

Początkowo opierałem się przed przyjmowaniem płatnych zleceń, ale z czasem nabrałem wystarczająco umiejętności, by zacząć zarabiać na swojej pracy z czystym sumieniem. Miałem też okazję odbyć staż w Londynie, gdzie szlifowałem umiejętności szycia marynarek według metod z Savile Row. Po latach dorabiania szyciem miarowym do głównej pracy, w 2018 roku postanowiłem poświęcić się mu na pełen etat.

Dziś cieszę się uznaniem takich autorytetów jak Bernhard Roetzel, mam stałych klientów w Warszawie i Berlinie, a wśród koneserów jestem wymieniany jako jeden z najlepszych krawców w Polsce.

KONTAKT
Z PRACOWNIĄ

dawid.kuklinski@gmail.com

Wejherowo, Ul. Kotłowskiego 34

505 134 891

Regularnie odwiedzam klientów w Warszawie i w Berlinie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

7 + 3 =

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!