O mnie

Zostałem krawcem w nietypowy sposób – zaczynałem jako amator. Irytowało mnie, że kupowane w sklepie garnitury nie leżą na mnie tak jak bym chciał. Zacząłem zgłębiać temat i zafascynował mnie świat krawiectwa miarowego.

Przez kilka lat samodzielnie uczyłem się jak tradycyjnymi metodami uszyć dobrze leżącą marynarkę czy spodnie. Na kolejne próby zmarnowałem dziesiątki metrów materiału i setki godzin co czasem było bardzo frustrujące.

Kiedy już udawało mi się szyć nieźle wyglądające (jeszcze nie wykonane perfekcyjnie ale już znacznie lepsze od tego co mogłem kupić w sklepie) marynarki na siebie, zacząłem pokazywać je na forum butwbutonierce.pl (wtedy jeszcze bespoke.pl) i pojawiły się pierwsze pytania o szycie na zamówienie. Długo nie chciałem przyjmować zleceń ale w końcu umiałem dość, żeby z czystym sumieniem brać za swoją pracę pieniądze. Odbyłem też staż w Londynie na którym uczyłem się szycia marynarek metodami stosowanymi na Savile Row. Po kilku latach dorabiania sobie szyciem miarowym, odszedłem z ówczesnej pracy i w 2018 r. krawiectwo stało się moim jedynym źródłem utrzymania.

Obecnie moją pracę chwalą takie autorytety jak Bernhard Roetzel, mam grono stałych klientów w Warszawie i Berlinie i jestem przez koneserów wymieniany w gronie kilku najlepszych krawców w Polsce.

Top
oh hello you
Award-winning
creative agency.
Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling.

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA